Kullanici ve Gizlilik Sözlesmesi
Madde 1

Taraflar arasinda akdedilen bu sözlesme ciftlikgeliri.com ile üye arasinda kullanim sartlarini ve gizlilik politikasini tanimlar.

Madde 2

1) Ciftlikgeliri 27.03.2017 tarihinde yayin hayatina baslamis, kümes hayvanlari oyunu ile para kazanma imkani sunarak üye toplamaktadir.

2)Ciftlikgeliri üyelerine bilgilendirme amaciyla sundugu içerigin tesvik ve yönlendirme amaci tasimadigini is bu sözlesmede açikca beyan eder ve sitede servis edilen aktif hizmetlerden yararlanmak için bir bedel ödeyerek veya herhangi bir sekilde siteye erisim saglayan her gerçek ve tüzel kisi kullanim kosullarini kabul etmis sayilir.

3) Is bu sözlesme Ciftlikgeliri.com tarafindan üyelere bedel karsiliginda verecegi oyun parasi yani kredi ile ilgili ödeme kosullari, gizlilik, çalisma yönetimi sözlesmenin uyusmazliklarin çözümü ile ilgili kurallar ile müsteri’ nin karsilikli yükümlülüklerini belirler.

4) Ayrica isbu sözlesme üyelik için üyelerden hiçbir ücret talep edilmeyecegi açikça beyan edilmistir.

Madde 3

Üyelik Sistemi ve Siteye Ulasim Saglayan üyelerin Yükümlülükleri

1) Üyelik bir üst maddede belirtilen sartlarda , satin alinan kredi dahilinde Ciftlikgeliri isimli sitenin kullanici tarafindan kullanim hakkini ifade eder.

2) Üyelerin ve ziyaretçilerin site üzerinden gerçeklestirdigi her türlü olumsuz fiil ve davranislar bulundugu yorumlar, hakaret ve Türk Ceza Kanununda suç olarak tanimlanmis her türlü fiilin hukuki ve maddi sorumluluklari kendilerine aittir. Ciftlikgeliri bu tür fiil ve davranislarda sorumluluk kabul etmez.

3) Üye site üzerinden giris yapmak için kullandigi bilgileri hiç kimse ile paylasamaz. Ciftlikgeliri üye bilgilerinin saklanmasi ve gizliligi için gerekli donanimsal yapiya sahiptir. Üyelik bilgilerinin güvenligi ile tamamiyla üyenin kendisi sorumludur. Kayip ve çalinti üyelik bilgilerinden Ciftlikgeliri sorumlu tutulamaz.

Madde 4

Web Sitesinin Yetkileri ve Kullanicinin Özen Yükümlülügü

1) Site yönetimi üyenin belirtilen is bu özlesmedeki maddelerden herhangi birini ihlal ettigini tespit etmesi durumunda üyenin üyeligine son verme hakkina sahiptir.

2) Bir baska kisi tarafindan üyeye ait bilgilerin kullanilmasi durumunda site yönetimi tarafindan üyenin üyeligi sinirsiz sekilde sonlandirilir.

3) Site IP bilgilerinin ve diger kayit altina alinan bilgilerin kontrol edilmesi de dahil olmak üzere üyeligin bir baska kisi tarafindan kullanip kullanilmadigini test etme hakki vardir.

4) Üye, site üzerinden yapacagi tüm yazismalardan ve islemlerden bireysel veya tüzel kisilik olarak kendi sorumludur. Üye bu yazisma ve islemlerin site tarafindan kayit altina alinmasini kabul eder. Hehangi bir uyusmazlik durumunda site tarafindan tutulan bu kayitlarin geçerli ve baglayici kesin ve münhasir delil olacagini, bunlarin usulüne uygun tutuldugunu, bunlara karsi tüm itiraz ve defi haklarindan pesinen feragat ettigini kabul eder.

5) Siteye üye olan her kullanici dogru bilgiler vermeyi ve bu bilgilerde meydana gelebilecek degisikleri siteye bildirmeyi taahhüt eder. Site üyelerinin bilgilerinin dogrulugu veya yanlisligindan sorumlu tutulamaz. Site yönetimi kaybedilen veya degistirilen üyelik bilgilerinden sorumlu degildir. Site üyelerinin yasal mevzuat tarafindan izin verilen kisisel bilgilerini saklayabilir ve kisisel olmayan verileri istendigi takdirde üçüncü kisilerle paylasabilir.

6) Bu bilgilerin toplanma amaci sitenin hizmet kalitesinin artirilmasina yönelik çalismalar, reklam verenlere sitenin üye portföyünü tanitmak ve reklamlarin kisiye özel gösterilmesinden ibarettir.

7) Site açikça kullanici sözlesmesi veya benzer belgelerde belirtmedikçe üyeden rizasi alinmadan veya söz konusu bilgiler anonim hale getirilmedikçe üyelerin kisisel bilgilerini paylasmaz.

8) Site bu gibi bilgileri paylasirken üyelerin menfaatlerini korumaya özen gösterecegini taahhüt eder.

9) Site yönetimi herhangi bir adli veya idari süreç çerçevesinde, istenen tüm üye bilgilerini hiçbir kosul öne sürmeden paylasma hakkina sahiptir.

10) Site, teknik problemler veya aksakliklardan dolayi üye tarafindan kesinlikle sorumlu tutulamaz veya hukuki bir yaptirima maruz birakilamaz.

11) Kredi fiyatlari için belirtilmis olan Kredi paketlerindeki fiyatlar site yönetimi tarafindan degistirilebilir.

12) Oyun yöneticilerine argo konuşan, küfür eden, oyun hakkında Facebook,Twitter,İnstagram,Youtube vs. gibi kanallar üzerinden kötü yorumlar yapıp oyuna zarar verenler hakkında banlama işlemi uygulamak site yöneticilerinin inisiyatifindedir.Kullanıcı bundan dolayı hiçbir hak idda edemez.

13)Site yönetimi üyelerin sisteme üye olurken kayıt ettirdikleri telefon numaralarına tanıtıcı mesajlar atabilir.Üyeler bu şartları peşinen kabul etmiş sayılır.

Madde 5

Üyelerin Hukuki Sorumlulugu

1) Üye, Çiftlik Geliri'nde sunulan hizmetlere Ciftlikgeliri tarafindan belirlenen sartlar disinda yetkisiz bir sekilde girmemeye ve yazilimi hiçbir suretle degistirmemeyi, bu kurallara uyulmamasi halinde Ciftlikgeliri'nin ugrayacagi zararlari simdiden tazmin etmeyi kabul ettigini.

2) Diger kullanicilari rahatsiz ve tehdit etmemeyi, genel ahlaka aykiri, kanun disi, kisi veya kurumlarin ismini lekeleyici materyal ve bilgiler ile baskalarina ait bilgileri kayit etmemeyi yayimlamamayi, dagitmamayi.

3) Ciftlikgeliri'nin izni olmadan bu servislerde, reklam yapmamayi, herhangi bir mal veya hizmet satmamayi, bu amaca yönelik tekliflerde bulunmamayi.

4) Tehdit edici, ahlak disi, irkçi Türkiye Cumhuriyeti Yasalarina, Uluslararasi anlasmalara aykiri mesajlar göndermemeyi.

5) Üye, haksiz kazanç elde ederse(Bot vs) tespit edildigi zaman haksiz olarak elde ettigi kazancin yüzde 25 fazlasini geri iade edecegini, etmedigi takdirde hukuki islemlerin baslatilacagini.

6) Ciftlikgeliri'nde verilen servislerin ve yazilimlarin telif haklarinin Ciftlikgeliri'ne ait oldugunu, bu yazilimlarin hiçbir sekilde çogaltilip dagitilamayacagini, kabul ve taahhüt eder.

Madde 6

Kullanici Haklari

1) Ciftlikgeliri belirleyecegi bir üyelik sistemi ile sistemde her türlü kullanici islemlerini yapmaya yetkilidir. Üyelik kisiye özeldir ve ayni üyelik haklari farkli kisilere verilemez.

2) Üyeye satin almis oldugu paket dogrultusunda her gün kazanç elde edebilecegi materyaller verilecektir.

Madde 7

Yetkiler; bu sözlesme kapsaminda Ciftlikgeliri asagidaki yetkilere kayitsiz ve sartsiz sahiptir. Ciftlikgeliri sitesinin çalismasini geçici bir süre ile sinirli olmak veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici süre veya tamamen durmasindan dolayi müsteri üyelerinin veya üçüncü kisilerin ugrayacagi zararda ana para geri iadesi yapılacaktır. 

Madde 8

Kayitlarin Geçerliligi

Is bu sözlesmeden dogabilecek ihtilaflarda her iki tarafin kayitlari ile mikrofilm, mikrofis ve bilgisayar kayitlarinin 6100 sayili Hukuk Muhakemeleri Kanunu geregince muteber, baglayici kesin ve münhasir delil teskil edecegini ve bu maddenin delil sözlesmesi niteliginde oldugunu, belirtilen kayitlara her türlü itiraz ve bunlarin usulüne uygun tutuldugu hususunda yemin teklif hakkindan, pesinen feragat ettigini kabul beyan ve taahhüt eder.

Madde 9

Gizlilik

Üye sözlesme süresince ve sözlesmenin her ne sebeple olursa olsun sona ermesinden iki yillik süre içerisinde Ciftlikgeliri ile ilgili hiçbir bilgiyi, sifre ve kodlarini üçüncü kisi ve kuruluslara vermeyecegini taahhüt eder. Üyenin bu bilgileri üçüncü kisilere veya kuruluslara verildiginin tespit edilmesi halinde, üyelik sözlesmesini derhal iptal edecegini, müsteri bu konuda Ciftlikgeliri'in ugrayacagi bütün zararlari tazmin edecegini simdiden kabul eder.

Madde 10

Vergilendirme

1) Üyenin Çiftlik Geliri üzerinden yapmis oldugu tüm islemler Türkiye’de mevcut Vergi Kanunlari’na göre vergilendirilir.

2) Vergi Kanunlarinda ileride çikabilecek tüm degisiklikler kendiliginden bu sözlesme kapsaminda hüküm ifade edecektir. Vergi Kanunlari uyarinca üye’nin kayit düzeni ile ilgili tüm sorumluluklari kendilerine ait olacaktir.

Madde 11

Uygulanacak Hükümler - Yetkili Mahkeme ve Icra Daireleri

1) Bu sözlesme ile ilgili olarak çikabilecek bütün ihtilaflarda öncelikle bu sözlesme hükümleri, bu sözlesmede bulunmayan hükümlerde ise Türk Kanunlari (Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu vesair) uygulanacaktir.

2) Is bu sözlesmeden dolayi dogacak bütün ihtilaflarda Istanbul Mahkemeleri ve Icra daireleri yetkilidir.

Madde 12

Iade Sartlari

1-Ciftlikgeliri Sitemizden Para Iadesi Almak için Satin Aldiginizdan 2 Hafta Süre Içinde e-mail yolu Üzerinden Basvurursaniz Yüzde 40'i Tarafiniza Iade Edilir. Yüzde 60 Kesinti Ise Ödeme Puani Ve Vergiler Için Otomatikmen kesilmis Olur.

2-2 Haftadan sonraki iade taleplerinde üyenin yatirmis oldugu paradan gün basina %2 kesinti yapilarak eger oyundan elde ettigi kazançlar var ise onlarda düsülerek hesabina geri iade edilir.
Madde 13

Oyun Içi Genel Kurallar

1) Oyunda Multi üyelik yasaktir.

2) 1 Cihazdan 1 hesap kontrol edebilirsiniz. Ayni wifi sikinti yaratmaz.

3) Sitede Üretim Sınırı yoktur.

4) Bot, hile, illegal programlar kullanildigi takdirde üyeye sinirsiz olarak ban atilarak üyeligi silinir.

5) Argo,küfür vs içeren kullanici adlari görüldügünde sorgulamaksizin ban atilarak üyeligi silinir.

Madde 14

Ciftlikgeliri Oyun Para Çekme Kuralari :

1) Oyunun yayin hayatina baslangiç tarihi 27.03.2017 dir.

2) Siteye Yatirim yapmayan Oyuncular oyundan üretim vasitasiyla kazanilan kredileri Tl ye çevirip,çevirdikleri miktarin banka hesaplarina transferini ancak oyuna basladiklari tarihten 120 gün sonra talep etmeye hak kazanirlar.

3) 500 Tl ve Altı yatırımı olan üyeler yatirimsiz üye olarak kabul edilir.

4) Yatırımlı oyuncu statüsüne geçmek için 500 Tl ve üzeri yatırım yapılması şarttır.

5)60 Günü Dolmuş Eski Yatırımsız oyuncular yatırımlı statüsüne geçtiklerinde hesaplarındaki tl lerin ve kredilerin tamamını yatırımda kullanmak zorundadır eski tl ler için çekim talebi verilemez.

6) Yatirimsiz oyuncularin oyundan çekebilecekleri maximum tutar 5.000 tl ile sinirlidir.5.000 tl sinirindan sonra oyuncunun üretim ve diger her türlü ekipmani sifirlanarak oyuna yeniden baslar.

7) Siteye yatirim yaparak oyundan üretim vasitasiyla kazanilan kredileri Tl ye çevirip çevirdikleri miktarin banka hesaplarina transferini oyuna yatirim yaptiktan 90 gün sonra talep etmeye hak kazanirlar.

8) Siteden kazanilacak maximum kazanç siteye yapilan yatirimin maximum 6 katidir.Bir oyuncunun yapacagi maximum yatirim miktari 50.000 tl yi geçemez.

9) Üyelerin para çekme talepleri Cumartesi'den salı'ya kadardır.Talep edilen ödemeler Cuma mesai bitimine kadar Kanuni vergiler kesildikten sonra üyenin belirtiği hesaba gönderilir.

10) Yatırımsız üyelerin Para çekmeye hak kazandıktan sonra para çekme limitleri haftalık  maximum 75 tl aylık maximum  300 tl dir.

11)Sitemiz ekstra kazançlarından olan '' Sarı Kutu TL kazançları, referans yatırım yarışması TL kazançları, referans yarışması TL kazançları '' gibi yarışmalardan kazanılan TL ödüllerinin nakit olarak çekilmesi yasak olup, bu tür kazançların üretime katkısı olması açısından Kredi satın alımı veya hayvan alımında kullanılması gerekmektedir.

12) Sitedeki Hayvanlarin aksi belirtilmedikçe yasam ve üretim ömürleri 365 gündür.Site yönetimi lüzüm gördügü hallerde oyuna farkli yasam tarihleri olan hayvanlar ekleyebilir.

13) Sitede bulunan birliklerin kullanim süresi kuruldugu tarihten itibaren süresizdir.

14) Birliklere üye alımı Birlik Başkanın insiyatifindedir.Birlikten kendi ayrılmak istiyen üye yaptığı yatırımın %20 sini geri alarak birlikten ayrılabilir.Birlik başkanın üyeyi birlikten atması sonucunda üye yatırdığı tüm yatırımı alatak birlikten çıkar.

                                                                                                                                                             Ciftlikgeliri.com  Site Yönetimi